1. Administrator danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Uniscale sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, kod pocztowy 01-940, ul. Opłotek 29.

2. Osoba odpowiedzialna

Osobą, która w naszej firmie opiekuje się danymi osobowymi jest p. Monika Woźniak. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możesz skontaktować się z nią mailowo: m.wozniak@uniscale.pl. Na Twoje pytania odpowie najszybciej jak to możliwe, maksymalnie w ciągu 14 dni.

3. Cel i podstawa prawna przetwarzania danych

W zależności od Twojej zgody na przesyłanie Ci informacji handlowych/zamówionej przez Ciebie usługi, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu promocji oferowanych przez nas usług oraz w celu poznania Twoich preferencji. Dzięki temu będziemy mogli dopasować usługi i dostarczane Ci treści, do Twoich oczekiwań – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwane dalej jako: „RODO”).

4. Odbiorcy danych

Dbanie o poufność Twoich danych jest dla nas priorytetem. Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji np. w zakresie infrastruktury technicznej, informatycznej czy w bieżących sprawach naszej działalności jako przedsiębiorcy, dostęp do Twoich danych osobowych mogą mieć następujący odbiorcy danych:

a) Nasi upoważnieni pracownicy.

b) Usługodawcy, którym w drodze umowy powierzono przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji świadczonych dla nas usług, w szczególności takie podmioty, jak firmy świadczące usługi techniczne, IT oraz ich upoważnieni pracownicy, w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania tych usług.

c) Podmioty uprawnione do otrzymania Danych Osobowych na podstawie przepisów prawa.

d) Dostawcy usług zaopatrujących Administratora w rozwiązania techniczne, organizacyjne oraz związane z zarządzaniem naszej firmy (w szczególności firmy kurierskie i pocztowe).

5. Czas przechowywania danych

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać tak długo, jak długo będziesz korzystał z naszego Newslettera/AleChleb!. W każdej chwili możliwa jest prosta, samodzielna rezygnacja z prenumeraty Newslettera. Jeżeli nie chcesz otrzymywać od nas informacji o promocjach, rabatach i wyprzedażach, kliknij link: rezygnacja z subskrypcji, który znajduje się na dole każdego naszego Newslettera.

6. Możesz zarządzać swoimi danymi

W dowolnym momencie masz prawo do żądania od nas dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania albo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania dla celów marketingu bezpośredniego. Masz również prawo do przenoszenia danych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu publikacji Twojej opinii. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przez jej wycofaniem.

7. Twoje prawa

Masz prawo do wniesienia skargi do PUODO (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli uważasz i potrafisz uzasadnić, że Twoje dane osobowe przetwarzamy niezgodnie z ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

8. Dobrowolność podania danych

Nie obligujemy Cię do przekazania nam swoich danych osobowych. Przekazujesz je dobrowolnie, pamiętaj jednak, że jest to niezbędne, abyśmy mogli przesyłać Ci wybraną przez Ciebie usługę drogą elektroniczną i kontaktować się z Tobą telefonicznie.

9. Profilowanie i automatyzacja

Twoje dane będą przetwarzane przez nas w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, jednak decyzje wiążące nie będą zautomatyzowane. Nie będzie to również wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie wpływać na Twoją sytuację. Oznacza to, że informacje, które otrzymasz od nas np. w Newsletterze lub treści, które pokazujemy Ci na naszej stronie i w wyświetlanych reklamach, mogą być powiązane z tym, w jaki sposób korzystałeś z serwisu sklepu www.alechleb.pl (na przykład z produktami, kategoriami, które obejrzałeś czy preferencjami, które wybrałeś w wyszukiwarce). Dzięki temu będziemy mogli lepiej dopasować treść naszych usług świadczonych drogą elektroniczną do Twoich preferencji, potrzeb i zainteresowań. Więcej szczegółów na temat profilowania znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

10. Przekazanie danych

Przekazywanie danych do państw spoza europejskiego obszaru gospodarczego

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy do odbiorców danych na podstawie odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych zatwierdzone przez Komisję Europejską. W przypadku przekazywania danych z Europy do USA niektóre podmioty tam zlokalizowane mogą dodatkowo zapewniać odpowiedni stopień ochrony danych w ramach tzw. programu Tarcza Prywatności (więcej informacji na ten temat pod adresem: https://www.privacyshield.gov/). Więcej szczegółów dotyczących danych odbiorców poza Europejskim Obszarem Gospodarczym znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Newsletter

Zapisz się do newslettera Maison du ble i bądź na bieżąco z naszymi rekomendacjami i ofertami specjalnymi.

Klikając, zgadzasz się na przetwarzanie swoich informacji osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności.