Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Nieprawidłowości i uwagi odnośnie zamówień prosimy przesyłać na adres info@maisonduble.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego, który jest zamieszczony na stronie Kontakt.

Dane do faktury należy podać podczas składania zamówienia, w polu “Dane do Faktury VAT”.

W takim przypadku należy odesłać do nas oryginał paragonu fiskalnego. Po jego otrzymaniu zostanie wystawiona faktura VAT, następnie przesłana w formie papierowej lub elektronicznej.

Adres do wysyłki paragonu:

Uniscale Sp. z o.o.,

ul. Opłotek 29,

01-940 Warszawa.

Naszym priorytetem jest zrealizowanie Twojego zamówienia jak najszybciej. Czas pomiędzy złożeniem zamówienia a jego przygotowaniem do wysyłki jest bardzo krótki. Abyś mógł możliwie szybko cieszyć się zakupionymi produktami, zazwyczaj wysyłamy je tego samego dnia. Dokonywanie zmian w złożonym i realizowanym już zamówieniu opóźnia realizację nie tylko tego konkretnego zamówienia, ale też innych. Dlatego po potwierdzeniu zakupu edycja zamówienia w jakimkolwiek zakresie nie jest możliwa.

Brak potwierdzenia najczęściej jest spowodowany błędem w podanym adresie e-mail lub automatycznym przeniesieniem wiadomości do spamu. Zamówienie będzie zrealizowane, jeśli jest widoczne w historii zamówień (Konto -> Zamówienia). Jeśli nie jest widoczne, prosimy o wysłanie informacji na adres e-mail m.wozniak@uniscale.pl lub zadzwonić tel. +48 (22) 569 52 92.

Nie, w tym punkcie nie prowadzimy sprzedaży, nie ma też możliwości odbioru zamówień internetowych.

Wpłaty należy dokonać na poniższe dane:

Uniscale Sp. z o.o.,

ul. Opłotek 29,

01-940 Warszawa

konto 33 1140 1010 0000 2556 2300 1001 (mBank SA)

lub

wybrać formę płatności przy odbiorze, która nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Zamówienia realizowane są od 1 do 2 dni roboczych. Gdy przygotujemy Twoje zamówienie do wysyłki, otrzymasz wiadomość e-mail. Po opuszczeniu magazynu dostawa przesyłki zajmuje od 1 do 2 dni roboczych, w zależności od wybranej opcji dostawy.

Zamówienia z opcją odbioru osobistego nie są obecnie możliwe.